Te gjitha shijet tek ne
duke filluar nga
2009
Miresevini tek
Gjakova
Restaurant
...perzgjedh shijen!
Arti i Gatimit
Pasioni per ushqimin
dhe Dashuria

Dicka rreth nesh

historia jone

Qebaptore Gjakova u hap ne daten 22 Gusht 2009 ne rrugen Don Bosko perballe Vizion Plus, ku vazhdon edhe sot te ofrohen produktet tradicionale Gjakovare dhe jo vetem.

Lexo me shume

Discover Our

Popular Dishes

Ushqimi i mire vjen me

Perberesit me te mire

Perfect Ingredients

This is our secret

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Sed posuere consectetur est at lobortis. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui.Integer posuere erat a ante venenatis.

Learn More

Si te na gjesh?

Me Rezervim:

Ju mund te rezervoni nje tavoline duke perdorur formen tone te rezervimit.

Rezervo Tani

Me kontakt:

Restaurant Gjakova
Rruga Ermin Duraku

+355 69 255 7195
+355 69 830 0333

restorantgjakova@gmail.com

Jemi hapur ne:

Monday09:00 AM - 23:59 PM
Tuesday09:00 AM - 23:59 PM
Wednesday09:00 AM - 23:59 PM
Thursday09:00 AM - 23:59 PM
Friday09:00 AM - 23:59 PM
Saturday09:00 AM - 23:59 PM
Sunday09:00 AM - 23:59 PM

Oferta??!